Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie edukacyjne w CPMiU

2 marca 2026 roku, w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom odbyły się kolejne zajęcia z serii edukacja.

Na tym spotkaniu tematem przewodnim był kosmos. Omówiliśmy układ słoneczny oraz co wchodzi w jego skład. Scharakteryzowaliśmy wszystkie planety układu społecznego pod względem cech szczególnych oraz ciekawostek. Oprócz tego, za pomocą materiałów multimedialnych oraz materiałów edukacyjnych, odtwarzaliśmy kolejność planet w układzie słonecznym, ćwiczyliśmy pisownię nazw planet po polsku oraz dopasowywaliśmy nazwy planet do obrazków.

Było radośnie, a nasi mali słuchacze z zaciekawieniem poszerzali swoją wiedzę o kosmosie.

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejne w przyszłości!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści