Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Skarpetkowe Love

Zbiórka skarpet prowadzona była w ramach akcji 3xM- Miesiąc Miłosierdzia Młodych.

W Szkolnym Kole Caritas w Szkoła „na górce” w Nowogrodzie Bobrzańskim zakończono akcję „Zbiórka skarpet dla potrzebujących „

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkoły udało się zebrać 164 par skarpet.

5 grudnia otrzymamy skarpety, by móc przygotować świąteczne upominki dla potrzebujących.

Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom.❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści