Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Skarbonki Nadziei

Czas Wielkiego Postu zbliża się już wielkimi krokami, a wraz z nim coroczna akcja „Jałmużny Wielkopostnej” i „Skarbonki Nadziei”.

Czas refleksji, pokuty i modlitwy to idealny moment, aby kierować nasze dobre uczynki w stronę drugiego człowieka.

Skarbonki Nadziei to wspaniała okazja, aby w czasie Wielkiego Postu zatrzymać się na chwilę nad tymi najbardziej potrzebującymi, a przede wszystkim osobami starszymi. Jak głosi tegoroczne hasło skarbonek: „Niesiemy nadzieję tym, którzy jej potrzebują”.

Dzięki zebranym środkom, poprzez wrzucanie do skarbonki niewielkich kwot w czasie Wielkiego Postu, przeznaczonych wcześniej na nasze drobne przyjemności, możemy nieść nadzieję naszym seniorom wspomagając ich potrzeby i marzenia.

Zapraszamy do włączenia się w akcję i zadbania o seniorów z waszego otoczenia 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści