Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Seniorzy w Lubuskim Teatrze :)

10 grudnia br. uczestnicy Projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie” finansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 wybrali się do Teatru im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze na spektakl teatralny „Kwartet” w reżyserii Robert Czechowskiego.

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy z Klubów Seniora z Nowej Soli, Gubina, Sulęcina, Sulechowa, Zielonej Góry i Żukowic.

Serdecznie Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że otrzymana dawka pozytywnej energii jeszcze na długo pozostanie w Waszych sercach i wspomnieniach 🙂

Do zobaczenia 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści