Razem z naszymi beneficjentami postanowiliśmy zmienić scenerię naszych spotkań i z okazji pięknej pogody wyruszyć na małą wycieczkę – padło na Ogród Botaniczny w Zielonej Górze.
Seniorki podziwiały roślinność, ogródek warzywny oraz wybiegi dla zwierząt. Mogły nie tylko obserwować zwierzęta, ale również nakarmić niektóre z nich – w tym wypadku lamy i owce. Była to doskonała możliwość, aby aktywnie spędzić czas i porozmawiać.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027




























