Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

PRIMA APRILIS w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem!!!

1 kwietnia to wyjątkowy dzień pełen radości i śmiechu!

W naszym przedszkolu obchodzimy Prima Aprilis w atmosferze zabawy i dobrego humoru. To doskonała okazja, aby rozwijać dziecięcą kreatywność, poczucie humoru oraz dystans do siebie i otaczającego świata.

Tego dnia nasze przedszkolaki mogą spodziewać się niespodzianek, zabawnych żartów i niezwykłych sytuacji przygotowanych przez nauczycieli.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści