Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Powódź – podziękowanie

Nasza Caritas otrzymała podziękowanie od Wójta Gminy Zabór :)

Nasza diecezjalna Caritas od pierwszego dnia, kiedy dowiedzieliśmy się o sytuacji powodziowej niosła i nadal niesie pomoc osobom dotkniętym jej skutkom.

W dniu 23 października z rąk Wójta Gminy Zabór Pana Roberta Sidoruka otrzymaliśmy podziękowanie oraz wyrazy szacunku i uznania za poświęcenie, trud i całe serce włożone w pomoc osobom uczestniczącym w akcji przeciwpowodziowej na terenie Gminy Zabór.

Dziękujemy za docenienie naszej pomocy i obiecujemy pomoc zawsze kiedy będzie taka potrzeba.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści