Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Podsumowanie projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie.”

Zapraszamy do oglądania filmu.

Ze zbliżającym się końcem roku, podsumowujemy projekt „Dzielimy sie dobrem. Seniorzy aktywni społecznie.” 😊

Drodzy Seniorzy, dziękujemy za Wasz udział! 🥰❤️

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści