Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

PIELGRZYMKA WSPÓLNOT CARITAS – OSTATNI MOMENT NA ZGŁOSZENIA

Dostępne są wolne miejsca na Pielgrzymkę Wspólnot Caritas!!!

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas  na Ogólnopolską Pielgrzymkę  do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Pielgrzymka  odbędzie się w dniach 20-21 września 2025 r.


Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłaszanie się telefonicznie. Zgłaszając udział prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko oraz nr pesel.

Koszt pielgrzymki to: 320 zł.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Kontakt: tel. 600 990 394

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści