Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Pięknej biżuterii nigdy za dużo

Seniorki robiły breloczki, wisiorki i bransoletki

9 lipca odbył się warsztat tworzenia biżuterii dla uczestników Międzynarodowego Klubu Seniora «Radość Wieku».

Piękne wielokolorowe koraliki, wisiorki i różne inne elementy do zdobienia biżuterii – to wszystko było do dyspozycji uczestników zajęć. W efekcie, każdy wybrał swoją ulubioną paletę barw i wykonał biżuterię dla siebie, swoich wnuków i koleżanek.

Proces tworzenia biżuterii okazał się interesujący i ekscytujący. Dzięki temu seniorzy mogli od razu założyć i nosić samodzielnie wykonaną biżuterię. Spędziliśmy dzień w radosnym i kolorowym nastroju.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści