Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ogólnopolski konkurs Caritas Polska

📣📣📣 Uwaga, uwaga! Miło nam ogłosić, że konkurs ”Dobra jest więcej” został rozstrzygnięty! 🎀

Nasi Wolontariusze (dzieci i młodzież działająca m.in. w Szkolnych Kołach Caritas) mogli pochwalić się tym, co robią, że #dobrajestwięcej. 💛 A my chcemy nagradzać i promować kreatywne programy wolontariackie.

Wyniki!

🥇 Miejsce 1:

Szkolne Koło Caritas działające przy Zespole Szkół w Rzepinie (diecezja zielonogórsko – gorzowska).

🥈Miejsce 2:

Parafialny Zespół Caritas „Betania” przy Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach (archidiecezja krakowska).

🥉 Miejsce 3:

Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu (archidiecezja poznańska).

🏅Miejsce 4:

Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej im 11 Listopada w Rusi (archidiecezja warmińska).

🏆 Miejsce 5:

Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim (diecezja toruńska).

👏 Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a Laureatom gratulujemy!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści