Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ostatnie wolne miejsca!!! Ogólnopolska Pielgrzymka Wspólnoty Caritas – Zapraszamy!

Wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 27–28 czerwca 2026 roku. W wydarzeniu wezmą udział wolontariusze z całej Polski, co stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz budowania relacji między członkami wspólnot Caritas.

Koszt uczestnictwa wynosi 350 zł. Pozostała część kosztów zostanie dofinansowana przez Caritas diecezjalną.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia telefoniczne.
Podczas zapisu należy podać: imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Liczba miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:
Sylwia Grzyb
tel. 600 990 394

Szczegółowy program pielgrzymki zostanie podany w późniejszym terminie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści