Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Odwiedziny u naszego usamodzielnionego Mieszkańca :)

Jednym z istotnych elementów pracy w zielonogórskim Schronisku Caritas jest utrzymywanie kontaktu z Mieszkańcami, którzy ukończyli program Placówki i usamodzielnili się.

Jedną z takich osób jest Janek, który w 2020 r., zrealizował indywidualną ścieżkę i wyprowadził się ze Schroniska. Obecnie samodzielnie wynajmuje mieszkanie i jest z nami w stałym kontakcie.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści