Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Niedziela Miłosierdzia Bożego – DZIEŃ DOBRA

Nasza diecezjalna Caritas zaprasza do wspólnych obchodów Dnia Dobra.

Z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego, czyli święta patronalnego naszej Caritas, organizujemy w dniu 27 kwietnia Dzień Dobra.
Rozpoczynamy  Mszą Św. w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze o godz. 11:00. Po Mszy Św. na placu między kościołem, a filharmonią odbędzie się Festyn Rodzinny, zakończenie o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Podczas festynu będzie można skorzystać z dobrodziejstw stoisk obsługiwanych przez pracowników Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas. Będą między innymi stoiska z kawą i herbatą, ciastami czy chociażby atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańca i stanowisk z malowaniem buziek czy z brokatowymi tatuażami.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do celebracji naszego święta, jak również całego Tygodnia Dobra!
#dobrajestwięcej ❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści