Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzynarodowy klub seniora „Radość Wieku” – wyjście do Muzeum Ziemi Lubuskiej

20 lutego uczestnicy Międzynarodowego Klubu Seniora „Radość Wieku” odwiedzili Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze

Podczas wizyty seniorzy mieli okazję zgłębić tajemnice przeszłości poprzez eksponaty prezentujące bogactwo dziedzictwa kulturowego, co stało się źródłem wielu fascynujących rozmów i wspomnień.

Szczególnie interesujące było dla seniorów zwiedzanie Galerii Sztuki Sakralnej, gdzie znajduje się wiele zabytków kultury duchowej i materialnej regionu.

Wycieczka ta była nie tylko okazją do poznania historii i kultury regionu, ale także doskonałą możliwością integrowania się w ramach społeczności klubowej.

Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy ponownie do Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści