Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzynarodowy klub seniora „RADOŚĆ WIEKU” w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

7 listopada miało miejsce pierwsze spotkanie Klubu Seniora „RADOŚĆ WIEKU” w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie odbyło się w ciepłej atmosferze, podczas którego uczestnicy opowiadały o sobie, oraz omówili wspólne zainteresowania i plany na przyszłe wydarzenia.

To spotkanie było pierwszym krokiem do stworzenia szczęśliwej i aktywnej społeczności naszych emerytów. Dla członków klubu organizowane są różne warsztaty, wspólne spacery i wycieczki, spotkania informacyjne, praca grupowa z psychologiem, różne szkolenia tematyczne i wiele więcej.

Dziękujemy za obecność i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Klubu Seniora „Radość Wieku” organizowanego przez Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom  Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści