Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzynarodowy Klub Seniora „Radość Wieku”

7 maja w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom odbył się seans filmowy dla uczestników Klubu Seniora „Radość Wieku”.

Seniorzy oglądali film dokumentalny i przyrodniczy „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety”. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania, zobaczyli części naszej planety z bliska, widziane „okiem natury”. To pozwoliło seniorom otrzymać nowe, ciekawe informacje które aktywizują procesy myślowe i pomagają wspierać funkcje poznawcze.

Tradycyjnie mieliśmy słodki poczęstunek, przerwę na kawę / herbatę i popcorn, który pozwolił wszystkim poczuć się jak w prawdziwym kinie.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy ponownie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć : )

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści