Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzynarodowy Dzień Zwierząt w „Słoneczku”!!!

W piątek 4 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zwierząt, dzieci własnoręcznie wykonały swojego ulubionego zwierzaka.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści