Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Kurs języka polskiego w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom

Kolejna grupa cudzoziemców ukończyła kurs języka polskiego :)

W Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej 17 kwietnia odbyło się wręczenie zaświadczeń o ukończeniu kolejnej edycji kursu języka polskiego dla dorosłych.

Kurs nauki języka polskiego jako obcego na poziomach A2 oraz A1 był skierowany dla cudzoziemców, mieszkających na terenie Województwa Lubuskiego. Kurs w kwietniu 2024 r. ukończyło 24 osoby.

Atmosfera na zajęciach była niezwykle przyjazna, a używanie nowoczesnych materiałów i metod sprzyjało efektywności przyswajania wiedzy. Dla wielu uczestników kurs stał się kluczowym krokiem w opanowaniu języka polskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kursach języka polskiego przy Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści