Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Konkurs na kartkę rozstrzygnięty!

Do Caritas Diecezjalnej wpłynęło 112 prac z 10 placówek. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie najmłodszych do konkursu.

Zwycięzcom gratulujemy!

I miejsce – Julia W. – SKC Sulechów

II miejsce – Leon S. – Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej Górze

III miejsce – Sofiia B. – Szkoła Podstawowa nr 21 w Zielonej Górze

Wyróżnienia:

Małgorzata M. – Świetlica „Młodzi z Arki Przyszłości”

Maja P. – PZC Dobiegniew

Jakub D. – SKC Sulechów

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści