Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Klub Seniora „Radość Wieku” 

Kolejne spotkanie z seniorami poruszyło temat "Zdrowy kręgosłup".

Porozmawialiśmy o zasadach higieny kręgosłupa, ze szczególnym uwzględnieniem nawyków i na co zwracać uwagę, aby dbać o swoje zdrowie.

Poruszone zostały również kwestie podstawowych ćwiczeń wzmacniających mięśnie, które są kluczowe dla utrzymania sprawności i zapobiegania dolegliwościom. Seniorki otrzymały zadania domowe 😊.

Zaplanowaliśmy na niedługo kolejne spotkanie na temat zdrowia pleców. Dbajcie o siebie w każdym wieku!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści