Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Klub dyskusyjny „Dzień dobry”

W tym tygodniu zaczęliśmy spotkania Klubu Dyskusyjnego „Dzień dobry”.

Klub jest miejscem cotygodniowych spotkań dla osób z różnych krajów, gdzie ludzie spotykają się, aby pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności komunikacyjne.

Jest to przestrzeń do spędzania wolnego czasu w przyjaznej atmosferze oraz praktykowaniu języka polskiego z nauczycielem!

Spotkania sprzyjają wymianie pomysłów oraz budują więzi społeczne.

 Zapraszamy do zapisów w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!☺️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści