Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Karmniki od mieszkańców Schroniska Aktywizującego dla Bezdomnych Mężczyzn w Zielonej Górze :)

W ramach projektu Narodowego Instytutu Wolności, realizowanego przez Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, mieszkańcy Schroniska Aktywizującego dla Bezdomnych Mężczyzn w Zielonej Górze w ramach małego grantu, wykonali kilkadziesiąt karmników.

Będą one sukcesywnie przekazywane do placówek oświatowych i opiekuńczych w Zielonej Górze. Pierwsze karmniki zostały przekazane do Żłobka Miejskiego nr 4 „Wisienka”. Wykonawcy karmników Wojciech Traczyk i Adam Nowak przekazali karmniki na ręce Pani Dyrektor Karoliny Kuczyńskiej-Golińczak  i starszej opiekunki Bernadety Krygier. Dzieci wykazywały duże zainteresowanie podarunkiem i zadawały pytania z którymi musieli poradzić sobie wykonawcy.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści