Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

„Idą Święta”

14 grudnia uczestniczyliśmy w Jarmarku Bożonarodzeniowym

Jarmark zorganizowany był w Muzeum Etnograficznym w Ochli. Nasze stoisko z radością odwiedzały dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści