Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Eucharystia dla ubogich i bezdomnych w stołówce Caritas

Dziś w naszej stołówce Caritas odbyła się Msza Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca.

Eucharystię sprawował ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor naszej Caritas. Msza została odprawiona w intencji podopiecznych stołówki – osób ubogich i bezdomnych. Był to czas wspólnej modlitwy, refleksji oraz duchowego wsparcia dla tych, którzy na co dzień zmagają się z trudnościami życiowymi. Po zakończeniu liturgii uczestnicy mogli skorzystać z ciepłego posiłku i rozmowy w atmosferze życzliwości i otwartości.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści