Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Diecezjalny Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 7 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu odbędzie się Diecezjalny Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich tworzących Wspólnotę Caritas w swojej parafii. Prosimy również Księży Proboszczów parafii, w których jeszcze nie istnieje PZC, by zachęcili swoich parafian do uczestnictwa w spotkaniu. Będzie ono miało charakter formacyjno–informacyjny. Zakończymy je Zawierzeniem Matce Bożej całej wspólnoty posługujących w Caritas oraz wszystkich, do których Pan Bóg nas posyła.  

Program dnia:

9:30 – zawiązanie wspólnoty /kawa, herbata, ciasto/

10:00 – Modlitwa Różańcowa w intencji wszystkich, którzy tworzą Caritas w swoich parafiach

11:00 – Eucharystia

12:30 –  Konferencja

13:00-   obiad

14:00 – spotkanie z przedstawicielami Diecezjalnej Caritas

15:00 – Modlitwa Zawierzenia Matce Bożej Grodowieckiej i rozesłanie.

Prosimy zgłaszanie swojego udziału telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 29 września.

Kontakt: Sylwia Grzyb, e-mail: sgrzyb@caritas.pl, tel. 600 990 394

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści