Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień dinozaura w „Słoneczku z Uśmiechem”

26 lutego obchodzimy międzynarodowy Dzień Dinozaura :)

Dzieci z naszego przedszkola  mogły zgłębić się w  fascynujący świat prehistorycznych gadów i dinozaurów. Był to dzień pełen zabawy, nauki i kreatywnych aktywności.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści