Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Damy radę!

W schronisku Caritas DZ-G dla osób w kryzysie bezdomności w Zielonej Górze odbyło się spotkanie organizacyjne koordynatora wolontariatu z wolontariuszami.

Podczas spotkania omówiono bieżące działania realizowane w ramach wolontariatu, w tym organizację pracy, podział zadań oraz aktualne potrzeby związane z prowadzonymi inicjatywami.

Była to również przestrzeń do wymiany doświadczeń, zgłaszania pomysłów oraz rozmowy o wyzwaniach pojawiających się w trakcie działań. Spotkanie sprzyjało uporządkowaniu bieżących kwestii oraz wzmocnieniu zaangażowania wolontariuszy w realizowane zadania.

Działania realizowane są w ramach projektu „Damy radę!”, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018–2030.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści