Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Aktywnie. Zdrowo. Międzypokoleniowo. Aktywni+

W ramach zadania zakupiono maszynę do przypinek. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość samodzielnego zaprojektowania i wykonania przypinki.

Korzystanie z tego urządzenia stymuluje umysłowo i manualnie, bowiem wymaga kreatywności, planowania i precyzji.

Dodatkowo ma walor edukacyjny, ponieważ uczestnicy uczą się obsługi nowego urządzenia, podstaw projektowania oraz zasad działania rynków rękodzielniczych, co wpływa na ich rozwój umiejętności. Daje nowe perspektywy, a przede wszystkich dużo radości i zabawy.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści