Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Powódź – podziękowanie

Nasza Caritas otrzymała podziękowanie od Burmistrza Krosna Odrzańskiego :)

Nasza diecezjalna Caritas od pierwszego dnia, kiedy dowiedzieliśmy się o sytuacji powodziowej niosła i nadal niesie pomoc osobom dotkniętym jej skutkom.

W dniu 5 listopada otrzymaliśmy podziękowanie od Burmistrza Krosna Odrzańskiego Pana Grzegorza Garczyńskiego.  

Dziękujemy za docenienie naszej pomocy i obiecujemy pomoc zawsze kiedy będzie taka potrzeba.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści