Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty z zakresu cyfryzacji. Aktywni+

W klubach Seniora na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego odbywają się się warsztaty z zakresu cyfryzacji pt. „Senior w Sieci: Bezpiecznie i sprawnie” realizowanego w ramach z projektu Aktywni + 2024. Warsztaty prowadzi Sylwia Grzyb. Warsztat ma za zadanie wprowadzić uczestników w świat nowoczesnych technologii, bez względu na ich dotychczasowe doświadczenie z komputerem/smartfonem. Przybliży m.in. zasady przeglądania Internetu, korzystania z mediów społecznościowych, poczty elektronicznej, a także wprowadzi w świat e-administracji i e-zdrowia, pokazując, jak zakładać konta, logować się i korzystać z różnych funkcji dostępnych w tych systemach, z naciskiem na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Galeria zdjęciowa Głogów:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. NSPJ:

Galeria zdjęciowa Sulęcin:

Galeria zdjęciowa Zielona Góra:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. Męczennicy:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. Podwyższenie Krzyża:

Galeria zdjęciowa Ogardy:

Galeria zdjęciowa – Zielona Góra

Galeria zdjęciowa – Zielona Góra

Galeria zdjęciowa – Tuplice:

Galeria zdjęciowa – Zielona Góra:

Galeria zdjęciowa – Gubin:

Poniżej galeria zdjęciowa – Gubin:

Poniżej galeria zdjęciowa – Nowa Sól:

Poniżej galeria zdjęciowa – Sulechów:

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści