Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty z zakresu zdrowego żywienia. Aktywni+

W klubach Seniora na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego odbywają się się warsztaty z zakresu zdrowego żywienia „Kuchnia Pełna Zdrowia: Żywienie dla Długowieczności” realizowanego w ramach z projektu Aktywni + 2024. Warsztaty prowadzi pani Dorota Droś. Z przygotowanych produktów i przepisu powstają dietetyczne kanapki z pasty jajecznej wykonane przez seniorki. Dużo było przy tym uwagi, jak i zabawy oraz na końcu degustacja pysznych kanapek. Warsztaty mają na celu podniesienie świadomości wśród uczestników na temat znaczenia właściwego odżywiania się dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia w późniejszym wieku, a także dostarczenie
praktycznych i łatwo zastosowalnych porad, dostosowanych do potrzeb osób starszych.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Galeria zdjęciowa Głogów:

Galeria zdjęciowa Sulęcin:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. NSPJ:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. Męczennicy:

Galeria zdjęciowa Gorzów Wlkp. Podwyższenie Krzyża:

Galeria zdjęciowa Ogardy:

Galeria zdjęciowa Zielona Góra:

Galeria zdjęciowa Zielona Góra:

Galeria zdjęciowa – Gubin:

Galeria zdjęciowa – Zielona Góra

Galeria zdjęciowa – Gubin:

Poniżej galeria zdjęciowa – Tuplice:

Poniżej galeria zdjęciowa – Nowa Sól:

Poniżej galeria zdjęciowa – Sulechów:

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści