Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Damy radę!

Spotkanie pracowników Caritas DZ-G.

W siedzibie Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli dyrektor ks. Stanisław Podfigórny wraz z pracownikami. Spotkanie, zorganizowane w ramach realizacji projektu „Damy radę!”, dotyczyło współpracy z osobami w kryzysie bezdomności oraz ich zaangażowania w działania wolontariackie. Dyskutowano nad skutecznymi metodami aktywizacji osób bezdomnych, dzielono się doświadczeniami i planowano dalsze działania mające na celu ich integrację i wsparcie w ramach projektów Caritas.

Zadanie „Damy radę”, finansowane jest środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści