Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Szkolimy się :)

Standardy Ochrony Małoletnich

W dniu dzisiejszym odbyło się szkolenie dla wszystkich pracowników naszej diecezjalnej Caritas dotyczące zasad wdrożenia Standardów Ochrony Małoletnich.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści