Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzypokoleniowy spacer uczestniczek Klubu Seniora «Radość Wieku»

19 lipca seniorzy razem z dziećmi spędzili wspólnie czas :)

Na Placu Teatralnym w ramach LATA MUZ WSZELAKICH 2024 oglądaliśmy  wakacyjny spektakl teatralny „Żywot żaby Żermeny”. Następnie, spacerowaliśmy razem po centrum miasta, rozmawialiśmy i oglądaliśmy zabytki. Seniorki częstowały dzieci lodami. Maluchy były zachwycone!

Każdemu potrzebne są takie spotkania – wszak doświadczenie starszego pokolenia i entuzjazm młodszego uzupełniają się. Działamy międzypokoleniowo!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści