Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

37. Pielgrzymka Osób Chorych i z Niepełnosprawnością do Rokitna

Duszpasterstwo Chorych i Służby Zdrowia Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza na Pielgrzymkę

Szczegóły na załączonym plakacie 🙂

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści