Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Pielgrzymka do Warszawy

Zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas na pielgrzymkę.

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas  na Ogólnopolską Pielgrzymkę  do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Pielgrzymka  odbędzie się w dniach 21-22 września 2024 r.
Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłaszanie się telefonicznie. Zgłaszając udział prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko oraz nr pesel.

Koszt pielgrzymki to: 300 zł.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Kontakt: Sylwia Grzyb  tel. 600 990 394

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści