Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Diecezjalny Dzień Dziecka „Bądźmy Razem”

Już w sobotę 1 czerwca ❤️ Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami ❤️ Czekamy na Was w Rokitnie ❤️

Serdecznie zapraszamy dzieci z całej diecezji na Festyn Rodzinny pod hasłem „Bądźmy Razem” organizowany z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2024 r. w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

Będzie to już XII Edycja Festynu Caritas w Rokitnie, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i ich rodziców. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz niespodzianek.

Patronat Honorowy objęli:

Tadeusz Lityński – Biskup Zielonogórsko-Gorzowski

Marek Cebula – Wojewoda Lubuski

Organizatorzy:

Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Zielonej Górze, Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie.

Szczegóły znajdują się na plakacie 🙂

Regulamin:

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści