Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

DAMY RADĘ!

Pelęgnacja ogrodu w Żukowicach :)

Wolontariusze, ze Schroniska Aktywizującego dla Bezdomnych Mężczyzn w Żukowicach, w ramach projektu „Damy radę!”, zaangażowali się w pielęgnację ogrodu. Ich praca obejmowała pielęgnację roślin, podlewanie, usuwanie chwastów oraz ogólne utrzymanie terenu.

Dzięki ich zaangażowaniu ogród stał się lepiej utrzymanym i zadbanym miejscem. Ta inicjatywa nie tylko przyczyniła się do poprawy wyglądu otoczenia, ale również promowała współpracę oraz aktywne zaangażowanie społeczności lokalnej.

Zadanie „Damy radę!” finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści