Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzynarodowy Klub Seniora „Radość Wieku”

Spotkanie z psychologiem

16 kwietnia w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom odbyło się spotkanie z psychologiem dla uczestników Klubu Seniora 🙂

Spotkanie składało się z dwóch części. Zaczęliśmy od gry „Kim jestem?”, która sprzyja rozwojowi myślenia oraz współpracy w grupie. W drugiej części uczestnicy narysowali słońce  i wyrażali  swoje życzenia i nadzieje poprzez jego promienie. Życzyli sobie dobra, spokoju i radości.

Spotkania z psychologiem pozwalają zachować pozytywny stan emocjonalny naszych uczestników 🙂

Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy ponownie do Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści