Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wielkanoc w Schronisku dla bezdomnych mężczyzn w Zielonej Górze

Tradycyjnie, jak co roku, Wielkanoc w Schronisku miała uroczystą oprawę.

Mszę Św. odprawił ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor naszej diecezjalnej Caritas a potrawy na stół wielkanocny przygotowali mieszkańcy Schroniska. Był to czas modlitwy, refleksji i radości.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści