Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Gry planszowe w Międzynarodowym Klubie Seniora „Radość Wieku”

19 marca br. uczestnicy Międzynarodowego Klubu Seniora grali w gry planszowe :)

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się gra UNO. Seniorzy nigdy wcześniej nie grali w tą grę, dlatego pracownicy Caritas chętnie włączyli się do wspólnej zabawy. W efekcie wszyscy obecni świetnie się bawili, nabyli nową wiedzę oraz podnieśli swój poziom znajomości języka polskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści