Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Torba Charytatywna od Szkolnego Koła Caritas w Niwiskach

10 grudnia wolontariusze zakończyli w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Niwiskach zbiórkę produktów spożywczych w ramach akcji „Torba charytatywna Caritas”.

Do szkoły dotarły dary dostarczone przez parafian Parafii Drągowina i przez samych uczniów. Wśród podarowanych rzeczy znalazły się także ciepłe skarpetki i rękawiczki. 12 grudnia wolontariusze wraz z opiekunem przygotowali paczki, które przekazane zostaną w ramach świątecznej pomocy, osobom samotnym, starszym, potrzebującym wsparcia drugiego człowieka.

Pamiętajmy: #Dobrajestwięcej! 

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści