Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dziękujemy! Zbiórka żywności za nami!

XXIII zbiórka żywności "Tak, pomagam!" za nami!

Dziękujemy !
Wszystkim Wolontariuszom Parafialnych Zespołów Caritas oraz Szkolnych Kół Caritas za udział w kolejnej zbiórce żywności.
Darczyńcom za każdy gest życzliwości i artykuły spożywcze, które przed Świętami Bożego Narodzenia trafią w paczkach do potrzebujących!
Dzięki Wam #dobrajestwięcej 💛

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści