Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Jubileusz 20 lecia działalności Parafialnego Zespołu Caritas w Tuplicach

W środę 22 listopada br. Parafialny Zespół Caritas parafii pw. Chrystusa Króla w Tuplicach obchodził Jubileusz 20-lecia swojej działalności

Uroczystości rozpoczęły się Eucharystią pod przewodnictwem Proboszcza parafii – ks. Leszka Białugi.

Po zakończeniu Eucharystii w Sali Domu Kultury  odbyło się spotkanie, na którym podsumowano dokonania dwudziestoletniej działalności Parafialnego Zespołu Caritas. Podczas spotkania na ręce Księdza Proboszcza oraz wolontariuszy PZC gratulacje za 20 lat działalności złożyła koordynatorka Parafialnych Zespołów Caritas  naszej diecezji Pani Sylwia Grzyb. W spotkaniu uczestniczyli wolontariusze PZC, osoby wspierające działania Zespołu oraz zaproszeni goście.

Gratulujemy wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas organizacji jubileuszowego spotkania. Gratulujemy motywacji, chęci pomocy potrzebującym, radości z działań wolontarystycznych oraz bycia dla innych grup wzorem działalności. Gratulujemy Księdzu Proboszczowi takiej grupy wspaniałych ludzi!

Życzymy wielu owocnych lat działalności i dalszych Jubileuszy!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści