Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Konkurs na kartkę świąteczną rozstrzygnięty

Dziś w siedzibie diecezjalnej Caritas rozstrzygnięto konkurs na świąteczną kartkę. Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia, ponieważ musiała wybrać najlepszą spośród 168 prac.

Odzew jak co roku był bardzo duży. Na konkurs wpłynęły 168 prac z ponad 15 placówek. Głównie z parafialnych zespołów Caritas, świetlic i szkół. Wielkie podziękowania należą się nie tylko dzieciom, które przygotowały prace, ale także ich nauczycielom, opiekunom i wychowawcom.

Autorem zwycięskiej kartki został Oskar T. z Parafialnego Zespołu Caritas przy parafii
pw. św. Michała Archanioła w Jeninie. Drugie miejsce otrzymała Asia K. ze Szkolnego Koła Caritas w Zespole Edukacyjnym w Bojadłach, a trzecie Wiktoria K. ze Świetlicy „Młodzi z Arki Przyszłości” z Międzyrzecza.

Wyróżnienia za swoje prace otrzymali: Aleksandra K. ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Zielonej Górze, Wojciech D. ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Zielonej Górze, Maria Cz. z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści