Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

VII Światowy Dzień Ubogich w Stołówce Caritas

20 listopada br. w ramach Światowego Dnia Ubogiego podopieczni uczestniczyli we Mszy św.

Dziś w naszej Stołówce Caritas odbyła się Msza św. sprawowana przez ks. Dyrektora Stanisława Podfigórnego.

Po zakończonej Mszy podopieczni otrzymali drobny upominek oraz przygotowany był poczęstunek.

Skarpety zebrane przez wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas w ramach akcji 3xM oraz czekolady 😋

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści