Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Aktywni Seniorzy w Cinema City :)

W ramach projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie” spotkania z kulturą w dniu 15 listopada br. grupa seniorów z zielonogórskich Klubów Seniora „ Aktywa Jesień” wraz z koordynatorem projektu wybrała się na seans filmowy do kina Cinema City w Zielonej Górze.

Mieliśmy możliwość  zobaczenia ekranizację Magdaleny Witkiewicz „Uwierz w Mikołaja”, która była pełna wzruszeń i śmiechu.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści