Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zumba Międzypokoleniowa za nami!

14 listopada br. w Hali Sportowej przy ul. Cyryla i Metodego 9 w Zielonej Górze odbyła się Zumba Międzypokoleniowa.

W Ogólnopolski Dzień Seniora nasza Caritas wraz z wolontariuszami, uczniami zielonogórskich szkół uczestniczyli w Zumbie Międzypokoleniowej. Spotkanie poprowadziła Aleksandra Berdys Sarbinowska wykwalifikowana instruktorka Zumby.

Dziękujemy za udział zielonogórskim szkołom wraz z nauczycielami. Dziękujemy obecnym Seniorom z Klubów Seniora.

Wszystkim Seniorom życzymy przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści