Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom -wyjście na Salę Zabaw

30 października po raz kolejny odwiedziliśmy zielonogórską Salę Zabaw HopSiup. W tym dniu zorganizowany był Dzień Dyni, w którym my również braliśmy udział.

Wielką atrakcją dla dzieci była bardzo duża dynia „Farmerka” oraz różne konkursy z nagrodami. Był to czas wielkich emocji, dzieci bardzo dobrze się bawiły, a ich rodzice mieli okazję wspólnie wypić kawę i odpocząć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści